O nas

Nasza agencja działa od 2014 roku. W tym czasie obsłużyliśmy kilkudziesięciu klientów (niektórzy z nich współpracują z nami od początku do dziś), dla których zrealizowaliśmy kilka tysięcy projektów.

Jesteśmy pasjonatami, lubimy to, co robimy i oddajemy się temu w całości! Głównym celem naszej działalności jest zapewnianie kompleksowej obsługi public relations.

Jak działamy?

Inni dużo mówią o tym, że profesjonalne kampanie wizerunkowe powinny być oparte na solidnych strategiach komunikacji...  My o tym nie mówimy, my to po prostu robimy! Dzięki temu każdy przypadek traktujemy w sposób indywidualny, a nasze działania są zawsze rzeczywistą odpowiedzią na realne potrzeby Klienta.

Takie podejście daje nam możliwość ciągłego rozwoju, który cenimy sobie w naszej pracy. Dodając do tego najwyższą jakość usług, nasze działania są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim efektywne! Lista Klientów, z którymi współpracujemy, stale się powiększa – najwyraźniej nie tylko my sami jesteśmy zdania, że warto nam zaufać.

Co robimy?

Działamy na wielu obszarach PR-u: wspieramy wprowadzanie nowych produktów na rynek, kreujemy pożądany wizerunek osób, firm i marek, prowadzimy dialog w imieniu firm i instytucji z najbardziej kluczowymi odbiorcami w najważniejszych kanałach komunikacji. Media relations, social media, blogi, newslettery, eventy, buzz marketing, influencer marketing, custom publishing, content marketing, story telling – to główne narzędzia, jakie wykorzystujemy.

Według nas klasyczny PR i nowoczesny e-PR to udana para – nawzajem się wspierają i uzupełniają. Dlatego w swoich działaniach stawiamy na dwutorowość. Uważamy, że tylko takie podejście gwarantuje całościową dbałość o wizerunek naszych Klientów w świecie, w którym rzeczywistość „wirtualna” stała się równie ważna jak „tradycyjna”.

Zajmiemy się Twoim wizerunkiem „od A do Z” lub poprowadzimy kampanię we wskazanych przez Ciebie obszarach. Bez względu na skalę projektu stawiamy zawsze na najwyższą jakość usług. Bo dla nas każdy Klient jest najważniejszy!

Co dzięki nam zyskasz?

Dzięki umiejętnie i profesjonalnie prowadzonej komunikacji Twoja firma zwiększy swoją rozpoznawalność oraz zaistnieje w pozytywny sposób  w świadomości ważnych grup docelowych. Zyskasz dobre relacje z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi, mediami, liderami opinii i innymi kluczowymi odbiorcami.

Twój wizerunek nie będzie odtąd dziełem przypadku. Będziesz postrzegany tak, jak sam tego pragniesz. A chyba każdy chciałby być znany i lubiany... Firmy korzystające  z naszych usług wiedzą, że to się po prostu opłaca!