Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/godfather/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/godfather/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/godfather/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Influencer marketing | PrettyGood

Inflencerzy – instagramerzy, youtuberzy, blogerzy, celebryci i liderzy opinii to postacie, które skutecznie wpływają na zdanie innych, a ich pozytywna rekomendacja często warta jest więcej niż kampania reklamowa.

 

Influencerzy umiejętnie budują wokół siebie grupę lojalnych odbiorców, z którymi łączą ich silne relacje i zainteresowania. Warto więc uwzględnić ich w swoich grupach odbiorców, jeśli chcemy budować dobrze rozpoznawalną markę o dobrej opinii.

  • W ramach kreowania wizerunku i wzmacniania relacji z odbiorcami prowadzimy działania polegające na nawiązywaniu współpracy z influencerami.
  • Opieramy je o przygotowanie strategii komunikacyjnej skierowanej do tego typu liderów opinii i przeprowadzenie analizy oraz wyłonienie najbardziej trafnych osób z tej grupy dla marki.
  • Następnie kontaktujemy się z nimi i negocjujemy warunki współpracy.
  • W ramach współprac influecerskich bardzo często przeprowadzamy testy produktów i usług, ale również wspieramy akcje klinkietów obecnością tego typu osób, co przekłada się na zwiększenie zasięgu komunikacji.