Eventy, czyli różnego typu wydarzenia i spotkania są jedną z najczęściej stosowanych przez firmy form budowania wizerunku i zacieśniania więzi z odbiorcami. Bardzo ważny jest w tym przypadku osobisty kontakt obu stron i możliwość dialogu.

 

Ze względu na atrakcyjną formę mają na celu wzbudzanie zainteresowania i zachęcanie do udziału określonych grup odbiorców. W trakcie eventu firma może pokazać się od najlepszej strony, przekazując przy tym swoje wartości, czy komunikując ważne informacje. W rezultacie zyskuje na tym wizerunek firmy, produktu lub usługi.

W przypadku eventów niezwykle ważne jest, aby wszystko było „dopięte na ostatni guzik”. W takich sytuacjach liczy się dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Bo tylko w ten sposób efekt końcowy może być naprawdę satysfakcjonujący, zarówno dla uczestników, jak i gospodarzy wydarzenia.

Czym zajmujemy się dla Ciebie w ramach organizacji eventu?

  • opracowujemy jego scenariusz w najdrobniejszych szczegółach
  • przeprowadzamy research możliwych atrakcji, po czym doprowadzamy do ich realizacji
  • nawiązujemy kontakty i uzgadniamy szczegóły współpracy z kluczowymi uczestnikami wydarzenia, takimi jak prowadzący, goście specjalni czy influencerzy
  • kompleksowo organizujemy wideo oraz fotorelację
  • przygotowujemy wszystkie niezbędne materiały komunikacyjne takie jak zaproszenia, ulotki, foldery i gadżety firmowe
  • zapewniamy obsługę medialną wydarzenia poprzez informowanie i zapraszanie dziennikarzy, przygotowywanie teczek prasowych, dystrybuowanie informacji prasowej i materiałów wizualnych po evencie