Skuteczna komunikacja wymaga atrakcyjnie zredagowanych treści.

 

Dialog firmy, osoby czy marki nie rozgrywa się jedynie w czasie rzeczywistym za pomocą słowa mówionego. Publikujemy również w intrenecie – na stronach internetowych, blogach w social mediach, komunikujemy poprzez newslettery, za pomocą portali, ale również w mediach drukowanych, z wykorzystaniem broszur, ulotek, folderów itp.

Wstrzyknie te kanały można wykorzystywać, pod warunkiem, że mamy dobrze napisane treści. Teksty powinny realizować konkretny cel komunikacyjny, jednocześnie być zredagowane tak, aby umiejętnie przykuwać uwagę czytelnika, a następnie skłonić go do określonego działania.

W ramach prowadzenia działań PR redagujemy dla naszych klientów wszelkiego rodzaju skuteczne teksty m.in. komunikaty, newsy, oferty, poradniki, informacje i artykuły prasowe, ogłoszenia, treści na strony www, wpisy blogowe, wpisy w social mediach, a także wymyślamy chwytliwe hasła i nazwy.

Nasze copy cechuje nie tylko niezwykła dbałość o poprawność językową, ale przede wszystkim doskonałe zrozumienie i zdiagnozowanie celów komunikacyjnych przygotowywanego materiału oraz poznanie grypy odbiorczej. Dzięki temu nasze tekst trafiają w samo sedno i są najbardziej jasne i atrakcyjne dla odbiorców.